Niebieski Słoń

Szybki kontakt
Dmuchańce na imprezy plenerowe
Planujesz organizację dużej imprezy plenerowej, imprezę integracyjną lub piknik firmowy?

Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie:
www.fantasylublin.pl


Nowość

BAJKA "CZTERY PORY ROKU" - wersja dla dorosłych (PRZYGODA W KRAINIE CZTERECH PÓR ROKU)

42,00 zł

Wysyłka:3 dni
Produkt dostępny (10 szt.)
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

42zł bez zdjęcia w dedykacji-3,00 zł
45zł ze zdjęciem w dedykacji+0,00 zł
48zł z dodatkowymi zdjęciami+2,99 zł

WZNOWIONE WYDANIE !

KSIĄŻKA W NOWEJ ODSŁONIE !

ZUPEŁNIE NOWE ILUSTRACJE ! 

OFERUJEMY ORYGINALNY PREZENT

Jest to specjalna wersja BAJKI o wielkiej przyjaźni
przeradzającej się w

gorącą miłość i wspaniałej bajkowej podróży.

Dlaczego ta książka jest taka wyjątkowa???!!!

Wyjątkowość tej książki polega na tym, iż osoba, której zostanie podarowana ta książka np. PIĘKNA PANNA i UROCZY MŁODZIENIEC zostaną bohaterami tej wspaniałej SPERSONALIZOWANEJ BAJKI.

Imię głównego bohatera lub Imiona głównych bohaterów pojawią się w tytule książki, oraz wielokrotnie w tekście książki i będą uczestnikami wszystkich wydarzeń w tej niezwykłej BAJCE.

W książce zamieszczona będzie dedykacja, która zawsze będzie przypominać z jakiej okazji i od kogo jest ta niesamowita książka, a obok dedykacji może być wydrukowane zdjęcie głównych bohaterów.

Jest to bajka o dziewczynie i jej sennej przygodzie. Akcja książki rozpoczyna się w miejscowości zamieszkania głównej bohaterki i jest podróżą po KRÓLESTWIE CZTERECH PÓR ROKU.

Potrzebne dane do PERSONALIZACJI: 

 • imię lub imię i nazwisko 1 bohatera oraz miejscowość jego zamieszkania - miejsce akcji bajki
 • imię 2 bohatera

Dodatkowe informacje:

 • Format książki: A4 +, układ PIONOWY (jest zszyta, sklejana i oprawiona w twardą lakierowaną okładkę – NIE JEST BINDOWANA)
 • Książka drukowana jest przejrzystą czcionką (jest starannie wykonana)
 • Liczba stron: 38 (w tym 16 ilustrowanych stron)
 • sugerowany wiek bohaterów 15 - 99
 • Książka polecana na różne DOSTOJNE OKAZJE (Imieniny, Urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Nauczyciela, Walentynki, a także np. na 18 Urodziny lub inne okazje dla panny od kawalera, Wieczory Panieńskie lub Kawalerskie, Zaręczyny, Prezent Ślubny itd.).
 • W książce występuje 2 bohaterów, są dostępne 2 wersje, które uwzględniają odpowiednie wersje konfiguracji płci poszczególnych bohaterów tj.: Kobieta - Kobieta oraz Kobieta-Mężczyzna.
 • W tej bajce drugim bohaterem we właściwej wersji płciowej mogą być: Kobieta – Kobieta tj.: 1 bohaterka 2 siostra; 1 bohaterka 2 koleżanka; 1 bohaterka 2 przyjaciółka; 1 bohaterka 2 kuzynka lub w wersji Kobieta-Mężczyzna tj.: 1 bohaterka 2 chłopak; 1 bohaterka 2 narzeczony.
 • Imiona bohaterów w bajce dla dorosłych powinny występować w formie np. Aleksandra – Ola, Jakub - Kuba.
 • Jeżeli książka jest zamówiona jako prezent dla 1 bohatera to na tytułowej stronie książki i w dedykacji pojawi się imię lub imię i nazwisko głównego bohatera obdarowanego książką (dane te są wkomponowane w tytuł książki)– w treści książki będą oczywiście imiona 2 bohaterów.
 • Jeżeli książka jest zamówiona jako prezent dla 2 bohaterów to na tytułowej stronie książki i w dedykacji pojawią się imiona lub imiona i nazwisko osób obdarowanych książką (dane te są wkomponowane w tytuł książki)– w treści książki będą oczywiści imiona 2 bohaterów.
 • Na kolejnej stronie książki pojawia się Dedykacja - Informacja komu dedykowana jest książka.
 • Dedykacja - Informacja nad zdjęciem - jest zawsze taka sama: Ta książka została napisana specjalnie dla Ciebie, ……. . oraz pojawia się imię głównego bohatera, jeżeli książka jest dla dwóch osób wówczas: Ta książka została napisana specjalnie dla Was, …….. . oraz pojawiają się imiona bohaterów.
 • Dedykacja pod zdjęciem - pod informacją komu dedykowana jest książka drukowana jest pamiątkowa dedykacja w którą wkomponowana może być fotografia bohatera/bohaterów, w dedykację obok zdjęcia - można wstawić dowolny tekst, lub można skorzystać z naszych dedykacji.

Projekt dedykacji wraz z fotką można wykonać samodzielnie według wzoru DEDYKACJA.

Następnie pobrany plik należy uzupełnić odpowiednią treścią i wysłać na adres info@niebieskislon.info podając w temacie wiadomości numer zamówienia.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
...jest pusty

Producent
Powiadomienia

BAJKA "CZTERY PORY ROKU" - wersja dla dorosłych (PRZYGODA W KRAINIE CZTERECH PÓR ROKU)

Akceptuję

Dbamy o swoich Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, łatwości i wygody w odbiorze przekazywanych informacji oraz dostosowaniu do indywidualnych potrzeb korzystamy z technologii cookies.

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aby pliki nie były przechowywane na Państwa dysku należy zmienić ustawienia przeglądarki.