Niebieski Słoń

Szybki kontakt
Dmuchańce na imprezy plenerowe
Planujesz organizację dużej imprezy plenerowej, imprezę integracyjną lub piknik firmowy?

Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie:
www.fantasylublin.pl


Nowość

BAJKA "PIĘKNA KSIĘŻNICZKA i DZIELNY KRÓLEWICZ" - wersja dla dorosłych

42,00 zł

Wysyłka:3 dni
Produkt dostępny (9 szt.)
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

42zł bez zdjęcia w dedykacji-3,00 zł
45zł ze zdjęciem w dedykacji+0,00 zł
48zł z dodatkowymi zdjęciami+2,99 zł

WZNOWIONE WYDANIE !

KSIĄŻKA W NOWEJ ODSŁONIE !

ZUPEŁNIE NOWE ILUSTRACJE !


OFERUJEMY
ORYGINALNY PREZENT

Jest to specjalna wersja BAJKI o wielkiej i gorącej miłości.

Dlaczego ta książka jest taka wyjątkowa???!!!

Wyjątkowość tej książki polega na tym, iż PIĘKNA KSIĘŻNICZKA i DZIELNY KRÓLEWICZ - czyli Twoi znajomi, którym podarujesz tą książkę, zostaną bohaterami tej wspaniałej SPERSONALIZOWANEJ BAJKI.

Imiona głównych bohaterów pojawią się w tytule książki, oraz wielokrotnie w tekście i będą uczestnikami wszystkich zdarzeń tej niezwykłej BAJKI.

W książce zamieszczona będzie dedykacja, która zawsze będzie przypominać z jakiej okazji i od kogo jest ta niesamowita książka, a obok dedykacji może być wydrukowane zdjęcie głównych bohaterów.

Akcja książki toczy się w miejscowości zamieszkania PIĘKNEJ KSIĘŻNICZKI głównej bohaterki, która wychodzi za mąż za swego ukochanego i DZIELNEGO KRÓLEWICZA, może być doskonałym prezentem na różne okazje.

Jeżeli prezent ma być na Prezent Ślubny dla Państwa Młodych to można również SPERSONALIZOWAĆ dwoje drugoplanowych bohaterów czyli świadków tj. Starszą Druhnę i Starszego Drużbę – którzy występują w oryginale jako księżniczka Gaja i królewicz Mieszko, którzy również zakochują się w sobie i zawierają drugie małżeństwo.

W tej książce występuje PERSONALIZACJA dwojga głównych bohaterów czyli np. Państwo Młodzi oraz występuje dwoje drugoplanowych bohaterów jako księżniczka Gaja i królewicz Mieszko, którzy również zakochują się w sobie i zawierają drugie małżeństwo, mogą to być np. Starszy Drużba i Starsza Druhna czyli świadkowie - oni również mogą zostać poddani PERSONALIZACJI na ich właściwe imiona.

W tej bajce PERSONALIZACJA dwojga drugoplanowych bohaterów jest za dodatkową opłatą-informacje podczas procesu zamawiania.

Potrzebne dane do PERSONALIZACJI: 

 • imię lub imię i nazwisko 1 bohatera - księżniczki oraz miejscowość jego zamieszkania - miejsce akcji bajki
 • imię 2 bohatera

Dodatkowe informacje:

 • Format książki: A4 +, układ PIONOWY (jest zszyta, sklejana i oprawiona w twardą lakierowaną okładkę – NIE JEST BINDOWANA)Książka drukowana jest przejrzystą czcionką (jest starannie wykonana)
 • Liczba stron: 38 (w tym 16 ilustrowanych stron)
 • Liczba stron w bajce PIĘKNA KSIĘŻNICZKA może zostać zwiększona poprzez dołączenie np. listy gości weselnych – prezent ślubny lub np. listy obecności dzieci – prezent dla nauczyciela - informacje dodatkowe telefonicznie podczas zamawiania
 • Sugerowany wiek bohaterów 15 - 99
 • Książka polecana na różne DOSTOJNE OKAZJE (Imieniny, Urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela, Walentynki, a także np. na 18 Urodziny lub inne okazje dla panny od kawalera, Wieczory Panieńskie lub Kawalerskie, Zaręczyny, Prezent Ślubny itd.).
 • W książce występuje 2 bohaterów, są dostępne 2 wersje, które uwzględniają odpowiednie wersje konfiguracji płci poszczególnych bohaterów tj.: Kobieta - Kobieta oraz Kobieta-Mężczyzna.
 • W tej bajce drugim bohaterem we właściwej wersji płciowej mogą być: Kobieta – Kobieta tj.: 1 bohaterka 2 siostra; 1 bohaterka koleżanka; 1 bohaterka przyjaciółka; 1 bohaterka 2 kuzynka lub w wersji Kobieta-Mężczyzna tj.: 1 bohaterka 2 chłopak; 1 bohaterka 2 narzeczony.
 • Imiona bohaterów w bajce dla dorosłych powinny występować w formie np. Aleksandra – Ola, Jakub - Kuba.
 • Jeżeli książka jest zamówiona jako prezent dla 1 bohatera to na tytułowej stronie książki i w dedykacji pojawi się imię lub imię i nazwisko głównego bohatera obdarowanego książką (dane te są wkomponowane w tytuł książki)– w treści książki będą oczywiści imiona 2 bohaterów.
 • Jeżeli książka jest zamówiona jako prezent dla 2 bohaterów to na tytułowej stronie książki i w dedykacji pojawią się imiona lub imiona i nazwisko osób obdarowanych książką (dane te są wkomponowane w tytuł książki)– w treści książki będą oczywiście imiona 2 bohaterów.
 • Na kolejnej stronie książki pojawia się Dedykacja - Informacja komu dedykowana jest książka.
 • Dedykacja - Informacja nad zdjęciem - jest zawsze taka sama: Ta książka została napisana specjalnie dla Ciebie, ……. . oraz pojawia się imię głównego bohatera, jeżeli książka jest dla dwóch osób wówczas: Ta książka została napisana specjalnie dla Was, …….. . oraz pojawiają się imiona bohaterów.
 • Dedykacja pod zdjęciem - pod informacją komu dedykowana jest książka drukowana jest pamiątkowa dedykacja w którą wkomponowana może być fotografia bohatera/bohaterów, w dedykację obok zdjęcia - można wstawić dowolny tekst, lub można skorzystać z naszych dedykacji.

Projekt dedykacji wraz z fotką można wykonać samodzielnie według wzoru DEDYKACJA.

Następnie pobrany plik należy uzupełnić odpowiednią treścią i wysłać na adres info@niebieskislon.info podając w temacie wiadomości numer zamówienia.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
...jest pusty

Producent
Powiadomienia

BAJKA "PIĘKNA KSIĘŻNICZKA i DZIELNY KRÓLEWICZ" - wersja dla dorosłych

Akceptuję

Dbamy o swoich Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, łatwości i wygody w odbiorze przekazywanych informacji oraz dostosowaniu do indywidualnych potrzeb korzystamy z technologii cookies.

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aby pliki nie były przechowywane na Państwa dysku należy zmienić ustawienia przeglądarki.