Niebieski Słoń

Szybki kontakt
Dmuchańce na imprezy plenerowe
Planujesz organizację dużej imprezy plenerowej, imprezę integracyjną lub piknik firmowy?

Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie:
www.fantasylublin.pl


PERSONALIZACJA KSIĄŻEK

 Co to jest książka PERSONALIZOWANA? 

Pod pojęciem „KSIĄŻKA PERSONALIZOWANA” wydawnictwa Niebieski Słoń Lublin należy rozumieć usługę drukowania „towaru” w postaci książki, w formacie A4 +, wydanej w kolorowej, twardej lakierowanej oprawie, wykonanej na indywidualne zamówienie i niedostępnej w regularnej sprzedaży. 

Każda KSIĄŻKA PERSONALIZOWANA” wykonywana jest zazwyczaj w 1 egzemplarzu, zgodnie ze zgłoszoną przez ZAMAWIAJĄCEGO specyfikacją, co sprawia, że jest ona JEDYNA, WYJĄTKOWA, NIEPOWTARZALNA - po prostu „BIAŁY KRUK”– staje się osobistą przygodą bohatera i niezapomnianym prezentem, którego nie można kupić w żadnej księgarni. 

PERSONALIZOWANIE książki polega na tym, iż teksty każdej książki zostały specjalnie przygotowane tj. napisane specjalnie dla naszego systemu tak, aby 2 bohaterów „imiennie” brało czynny udział w akcji. 

Książki zawierają oryginalne teksty, w których czytelnik z imienia jest umieszczony w treści bajki, akcja opowieści toczy się w miejscowości, w której mieszka główny bohater. 

Imię lub imię i nazwisko głównego bohatera wkomponowane jest tytuł zamówionej książki, na następnej stronie jest Dedykacja pod zdjęciem - pod informacją komu dedykowana jest książka drukowana jest pamiątkowa dedykacja w którą może być wkomponowana fotografia bohatera/bohaterów, w dedykację obok zdjęcia - można wstawić dowolny tekst, lub można skorzystać z naszych dedykacji. 

Imiona głównych bohaterów pojawią się w tytule książki, oraz wielokrotnie w tekście i będą uczestnikami wszystkich zdarzeń tej niezwykłej BAJKI. 

W książce zamieszczona będzie dedykacja, która zawsze będzie przypominać z jakiej okazji i od kogo jest ta niesamowita książka, a obok dedykacji może być wydrukowane zdjęcie głównych bohaterów. 

Tekst zawiera również imię osoby towarzyszącej w przygodzie, ze wskazaniem stopnia pokrewieństwa lub znajomości, co oddaje dodatkowo klimat przeżywania prawdziwej przygody w czytanej opowieści i staje się ona bardziej realna.

Fabuła książek uwzględnia różne wersje konfiguracji płci (zawarte są zwroty on/ona) poszczególnych bohaterów, a w opowiadaniach jest przejrzysta i wartka treść - dostosowana do wieku czytelnika. 

Książki drukowane są przejrzystą czcionką, są starannie wykonane, są zszyte, sklejane i oprawione w twardą lakierowaną okładkę (nie są bindowane).

Każda z książek jest formatu A4 + i zawiera zazwyczaj 38 stron, w tym 16 stron z ilustracjami, w ten sposób książki bardziej trafiają do naszych czytelników.   

Każde dziecko marzy, by stać się bohaterem przygody i właśnie Wydawnictwo NIEBIESKI SŁOŃ poprzez PERSONALIZACJĘ bajek znalazło sposób na realizację tych marzeń i w prosty sposób realnie przenosi dziecko do świata baśni. 

Nasze BAJKI są atrakcyjnie i nowocześnie wydane, urozmaicone graficznie, wzbogacone pięknymi rysunkami, które nawiązują do treści wydarzeń i wywołują zainteresowanie i radość małego czytelnika z powodu osobistego uczestnictwa w przedstawionej opowieści. 

Wystarczy dostarczyć nam potrzebne informacje, takie jak: imię i nazwisko dziecka, imię jego przyjaciela, nazwę jego rodzinnej miejscowości, a stworzymy dla Państwa pociechy niepowtarzalny prezent, w którym staje się ona bohaterem bajkowej przygody. 

Dlaczego warto kupić książkę personalizowaną? 

„HURA HURA !!! Jestem bohaterem książki !” 

Takie wspaniałe uczucie przeżywa każde dziecko, które zaczyna czytać tekst bajki i czyta o samym sobie i ulubionym towarzyszu zabaw, którego doskonale zna i lubi z nim przebywać. 

Nasze książki zostały opracowane przy współpracy doświadczonych pedagogów i psychologów dziecięcych. Dlatego zawarte w nich treści są odpowiednie dla dzieci. Opowiadania zostały tak skonstruowane, aby przy okazji interesującej i zabawnej przygody, uczyć dziecko właściwych postaw i zachowań. 

Personalizacja bohaterów i miejsca, w jakim przygoda się dzieje, zawarta w książkach Wydawnictwa NIEBIESKI SŁOŃ otwiera przed dziećmi drzwi świata fantazji. Co więcej, nasze oryginalne opowiadania rozbudzają u najmłodszych potrzebę kontaktu z książkami, a także niosą za sobą ogromną przyjemność z czytania. 

Takie czytanie zwiększa poczucie własnej wartości i pewności siebie, jak i uczy czytania ze zrozumieniem, a wraz z nią poszerza świat własnej wyobraźni, dzieci uczą się, że czytanie może dostarczać ogromnej przyjemności. 

TO NIE SĄ ZWYCZAJNE BAJKI - TAKIEJ KSIĄŻKI NIE MOŻNA KUPIĆ
W ZWYKŁEJ KSIĘGARNI !!!
 

Kup u nas, a sam się przekonasz !!!

NAPRAWDĘ WARTO !!!

...jest pusty

Akceptuję

Dbamy o swoich Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, łatwości i wygody w odbiorze przekazywanych informacji oraz dostosowaniu do indywidualnych potrzeb korzystamy z technologii cookies.

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aby pliki nie były przechowywane na Państwa dysku należy zmienić ustawienia przeglądarki.