Niebieski Słoń

Szybki kontakt
Dmuchańce na imprezy plenerowe
Planujesz organizację dużej imprezy plenerowej, imprezę integracyjną lub piknik firmowy?

Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie:
www.fantasylublin.pl


O firmie

      

 Niebieski Słoń 
Księgarnia internetowa oraz wydawnictwo NIEBIESKI SŁOŃ
dedykuje swoją ofertę do rodziców i innych osób szukających i pragnących zapewnić odpowiednie narzędzia dla rozwoju dzieci.

Proponujemy, mądre książki napisane w formie BAJKI PERSONALIZOWANEJ, które będą niezapomnianą pamiątką dla obdarowanych dzieci, a także dla dorosłych.

Produkty z naszej oferty pomogą rozbudzić ciekawości poznawcze i wzbogacić wiedzę dziecka o otaczającym go świecie, czyli takie, które zarazem BAWIĄ I UCZĄ JEDNOCZEŚNIE!!! 

Naszą misją jest sprawić, aby uśmiech nieustannie gościł na twarzy każdego dziecka, dostarczamy produkty wysokiej jakości dlatego jesteśmy pewni, że obdarowane osoby z pewnością nie znudzą się nimi szybko.

Wydawnictwo NIEBIESKI SŁOŃ drukuje Książki Edukacyjne „BAJKI PERSONALIZOWANE” dla dzieci oraz dla dorosłych - (osoba która otrzyma książkę jest jej głównym bohaterem - każda książka drukowana jest na indywidualne zamówienie z imieniem i nazwiskiem, miejscowością zamieszkania oraz zdjęciem głównego bohatera - w książce zazwyczaj występuje też drugi bohater - współtowarzysz bajkowej przygody). 

Mamy nadzieję, że te wyjątkowe książki edukacyjne z pewnością potowarzyszą dziecku w różnych sytuacjach życiowych, ich obecność da poczucie bezpieczeństwa, oraz będą cieszyły się nimi przez długi czas w dzieciństwie, jak również będą trwałą i niezapomnianą pamiątką na wiele, wiele lat.

Dodatkową ofertę stanowią szeroko rozumiane usługi REKREACYJNO ROZRYWKOWE tzw. ATRAKCJE NA IMPREZY (ATRAKCJE DMUCHANE lub KĄCIKI ANIMACYJNE) oraz usługi GASTRONOMICZNE (WATA CUKROWA lub POPCORN), które z pewnością dostarczą dużo radości na imprezach dziecięcych.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

...jest pusty

Akceptuję

Dbamy o swoich Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, łatwości i wygody w odbiorze przekazywanych informacji oraz dostosowaniu do indywidualnych potrzeb korzystamy z technologii cookies.

Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aby pliki nie były przechowywane na Państwa dysku należy zmienić ustawienia przeglądarki.